Konst Grafik
1298986

Karel Appel

(Holland, 1921-2006)
Karel appel, färglitografi, 1961, signerad, epreuve d'artiste.

Karel Appel, färglitografi, 1961, signerad, epreuve d'artiste.

Komposition. Bladstorlek 95 x 61,5 cm.

Oramad. Gulnad. Hårdare veck. Reva.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK