1299041

Helny Tigerstedt

(Finland, 1888-1967)
Helny tigerstedt, olja på duk, signerad.

Helny Tigerstedt, olja på duk, signerad.

Ålandskap. 54 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
250 EUR