Design Övrigt
1299047

Manolo Blahnik, Skohorn, metall, 2000-tal.

Manolo blahnik, skohorn, metall, 2000-tal.

Höjd 18 cm. Totallängd 29 cm. Stämpelmärkt.

Bruksslitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR