Carl Olof Eric Lindin, olja på duk/papp-pannå, signerad.
"Vestkusts motif". 31 x 41 cm.
Smärre skrapmärke.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK