1299064

Thomas Kent Pelham

(England, Aktiv mellan 1860-1891)
Thomas kent pelham, olja på duk, signerad.

Thomas Kent Pelham, olja på duk, signerad.

Flicka med tamburin. 30 x 21 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK