Design Möbler
1299102

Puff /fotpall, "Vanity fair", Poltrona Frau, Italien 2000-tal.

Puff /fotpall, "vanity fair", poltrona frau, italien 2000-tal.

Orange läderklädsel. Bär etikett. 63x45 cm. Höjd 45 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
14 timmar 28 minuter
200
2 021
239
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 220 EUR. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
19 apr 21:00
200 EUR
18 apr 12:37
160 EUR
18 apr 12:29
150 EUR
16 apr 14:57
130 EUR
12 apr 22:42
120 EUR