Design Möbler
1299301

Chi Wing Lo, skåp, 3 st, "Oli", Giorgetti, Italien.

Chi wing lo, skåp, 3 st, "oli", giorgetti, italien.

Fanerade med körsbär. Vitrindörrar, hyllplan av glas, belysning och lådor. Brickmärkt. Bredd 65-110, djup 40, höjd 190 cm.

Ej funktionstestad belysning. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
8 000 SEK