Belysning Bordslampor
1299302

Bordslampor, 2 st, design av Daniela Puppa 1991, Fontana Arte, Italien.

Bordslampor, 2 st, design av daniela puppa 1991, fontana arte, italien.

Skärmar av gultonat och vitt opalglas. Aluminiumbas. Fyra ljuspunkter.
Höjd 65- 85 cm

En skärm medföljer. En tass flör skärm saknas. STort nagg. Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
147
175
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
2 jun 21:27
1 500 SEK