Konst Skulptur
1299410

Okänd konstnär 1900-tal

Okänd konstnär 1900-tal , skulptur, vitmetall.

Okänd konstnär 1900-tal , Skulptur, vitmetall.

Höjd inklusive sockel av sten ca 24,5 cm.

Möjligen del av större skulptur. Smärre slitage. Anlupen.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK