Smycken Ringar
1299456

Smaragdring med gammalslipade diamanter

Smaragdring med gammalslipade diamanter.

Otydliga svenska stämplar, Stockholm, 18K guld och silver. Mått motiv ca 2 x 1,5 cm. Storlek 17,75/56. Vikt 7 gram.

Slitage. Nagg.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK