Stina Ebers, väggrelief, blandteknik på pannå, signerad och daterad 1989 a tergo.
Utan titel. 122 x 222 cm.
Skrapmärken, smärre stötskador.
Proveniens
Galleri Nordanstad-Skarstedt, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK