Konst Grafik
1299655

Philip von Schantz

(Sverige, 1928-1998)
Philip von schantz, färglitografi, 1977, signerad 53/125.

Philip von Schantz, färglitografi, 1977, signerad 53/125.

"Äppelskopa". P. 19 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK