Design Möbler
1299662
Bruno Mathsson & Piet Hein, bord, "Superelips", Fritz Hansen, Denmark.
Bruno mathsson & piet hein, bord, "superelips", fritz hansen, denmark.

Skiva av vit laminat med metallkant, spännben, stämpel-samt etikettmärkt. Längd 150 cm plus 2 st illäggsskivor a 50 cm, bredd 100 cm, höjd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 9 timmar
10 500
1 040
1 264
Utropspris
8 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 11 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (15 bud)
28 feb 0:09
10 500 SEK
28 feb 0:09
10 000 SEK
27 feb 19:45
8 200 SEK
27 feb 19:45
8 000 SEK
27 feb 19:34
7 800 SEK