Möbler Speglar
1299673

Spegel 1900-talets andra hälft

Spegel 1900-talets andra hälft.

Rik skulpterad dekor, 120x199 cm (kan hängas åt båda håll)

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK