Pärlcollier, odlade pärlor ca 8-8,5 mm, lås 18K guld med mindre odlade pärlor, Alton Falköping

Längd ca 46 cm. Pärlor barocka.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK