1299687

Sten Dunér

(Sverige, Född 1931)
Sten dunér, olja på pannå signerad och daterad 63.

Sten Dunér, olja på pannå signerad och daterad 63

"Drivas fönster" 80 x 55 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK