Design Övrigt
1299762

Manolo Blahnik, Skohorn, metall, 2000-tal.

Manolo blahnik, skohorn, metall, 2000-tal.

Höjd 18 cm. Totallängd 28 cm. Stämpelmärkt.

Slitage. Repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
3 000 SEK