Design Möbler
1299837

Aldo Tura

(Italien, Född 1900)
Aldo tura, serveringsvagn italien 1950/60-tal.

Aldo Tura, serveringsvagn Italien 1950/60-tal

Lackerat getskinn och gulmetall, 55x33x56 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Lacken lossnat/fallit av på vissa ställen

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK