1299924

Lindorm Liljefors

(Sverige, 1909-1985)
Lindorm liljefors, olja på pannå, signerad och daterad 63.

Lindorm Liljefors, olja på pannå, Signerad och daterad 63

"Vipor" 38x58 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK