Möbler Hyllor & Bokhyllor
1299936

Bokhylla/vitrinskåp 1900-talets första hälft

Bokhylla/vitrinskåp 1900-talets första hälft.

Bemålat, profilerat krön, fasta hyllplan, nedtill två dörrar, ca 155x54x230 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Senare målning. Färgbortfall. Fläckar. Märken. Trögt lås

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK