1299943

Nikolai Lehto

(Finland, 1905-1994)
Nikolai lehto, olja på pannå, signerad och daterad -75.

Nikolai Lehto, olja på pannå, signerad och daterad -75.

"Yksin" (Ensam). 15 x 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR