Bemålat med skuren dekor, ca 140x53x257 cm, tvådelat Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Senare målning. Färgbortfall. Torrsprickor. Bör fästas i vägg (lutar framåt)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10