Design Övrigt
1300003

Taklampa, Limburg, Tyskland.

Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.

Kupa av glas, för en ljuspunkt. Kedjor av metall, takkopp av plast. Märkt med skylt. Diameter 40, höjd 100 cm.

Smärre slitage, repor, märken. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
158
190
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
8 maj 14:40
1 600 SEK
6 maj 22:38
1 500 SEK