Design Övrigt
1300041

Golvlampa, Sievä 1950-tal.

Golvlampa, sievä 1950-tal.
Golvlampa, sievä 1950-tal.
Golvlampa, sievä 1950-tal.
Golvlampa, sievä 1950-tal.
Golvlampa, sievä 1950-tal.

Bronserad mässing. Bär tillverkarens stämpel. Total höjd 160 cm.

Senare bronsering. Slitage. Ej funktionstestad. Saknar el-ledningarna.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR