Design Övrigt
1300063

Bordslampa, 1900-talets andra hälft.

En hexagonal lampa i metall och trä, med skärm i textil. Höjd 60 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer