Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Byrå fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Stenskiva. Bredd 103, djup 47, höjd 86 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken, smärre nagg. Något maskstungen. Delvis äldre delar.

Utropspris
8 000 SEK