Bestående av; 6 skedar längd 12,5 cm, 16 gafflar längd 12,5 cm. Total vikt ca 442 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10