Erick Buch, "folding bar", 2 st barstolar, modell OD 61, 1960-tal.
Barstolar, Jakaranda med svart fast stoppad sits i skinn. Höjd 86 cm, bredd 38 cm, djup 45 cm.
Bar, Jakaranada, Dyrlund, 1960-tal. Höjd 116,5 cm , bredd 90,5-181 cm, djup 25-50 cm.
Citesintyg medföljer. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.