Design Möbler
1300369
Sam Larsson
(Sverige, 1910-1998)
Sam larsson, karmstolar, 4 st, "sam", för dux sent 1900-tal.

Sam Larsson, karmstolar, 4 st, "Sam", för Dux sent 1900-tal.

Kromad stomme, klädda i skinn. Sitthöjd ca 47 cm.

Smärre slitage. Remmen av på alla stolar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H83

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 3 timmar
5 200
517
627
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
24 feb 22:10
5 200 SEK
24 feb 22:10
5 000 SEK
24 feb 19:37
4 800 SEK
23 feb 20:50
2 000 SEK
23 feb 14:09
300 SEK