Konst Grafik
1300417

Juhana Blomstedt

(Finland, 1937-2010)
Juhana blomstedt, serigrafi, signerad och daterad -78, numrerad 61/100.

Juhana Blomstedt, serigrafi, signerad och daterad -78, numrerad 61/100.

Komposition. 49 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T45

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 23 timmar
100
1 011
120
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
16 apr 14:46
100 EUR