1300420

Robert Wilhelm Ekman

(Finland, 1808-1873)
Robert wilhelm ekman, teckning, signerad.

Robert Wilhelm Ekman, teckning, signerad.

Italienskt motiv. 31,5x22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR