Glas Övrigt
1300425

Ask med lock möjligen R lalique glas 1910/20-tal

Ask med lock möjligen r lalique glas 1910/20-tal.

Märkt på sidan "D'Orsay", dekor i relief, diameter 9,5, höjd 3,5 cm

Obetydligt ytslitage. Obetydligt nagg. Tejprester

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK