Design Möbler
1300486
Fåtöljer, ett par, Ulferts Tibro, 1960/60-tal.
Fåtöljer, ett par, ulferts tibro, 1960/60-tal.

Stomme av teak. Helstoppad rygg och sits. Sitthöjd 40 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H114

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 4 timmar
2 200
219
265
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
24 feb 22:37
2 200 SEK
24 feb 22:31
2 000 SEK
24 feb 18:48
1 600 SEK
23 feb 23:13
1 400 SEK
23 feb 19:29
1 200 SEK