Design Möbler
1300561

Soffbord, ett par, Lammhults, 1990-tal.

Soffbord, ett par, lammhults, 1990-tal.

Soffbord med bordskivor fanerade med masurbjörk på centralfot av stål. 74 x 74, höjd 59 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK