1300585

Figurin, Meissen, porslin, Tyskland, 1800-tal.

Figurin, meissen, porslin, tyskland, 1800-tal.

Målad polykrom dekor. Lösa delar medföljer. Höjd 42 cm.

Dekorbortfall. Delar saknas. Gamla lagningar.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
300 EUR