Klockor & Ur
130061

DAMARMBANDSUR, Longines Flagship, 18 K guld.

Damarmbandsur, longines flagship, 18 k guld.

Läderlänk. Urets l 3 cm.

Slitage, repor.

Utropspris
1 000 SEK