1300626

Louis Victor Watelin

(Frankrike, 1838-1907)
Louis victor watelin,olja på duk, signerad.

Louis Victor Watelin,olja på duk, signerad.

Franskt flodlandskap. 30 x 38 cm.

Retuscher längs ramkant.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK