Design Möbler
1300717

David Rowland, stolar 6 st. "40/4" USA 1900-talets senare del

David rowland, stolar 6 st. "40/4"  usa 1900-talets senare del.

Stomme av kromad metall, sits och rygg av lackerad metall, sitthöjd 44 cm, etikettmärkta

Bruksslitage. Repor. Bucklor. Färgbortfall.

Övrigt

Formgivna 1964.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 000
396
474
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 apr 18:39
4 000 SEK
8 apr 18:39
3 500 SEK
4 apr 14:32
3 000 SEK
1 apr 9:46
300 SEK