Möbler Övrigt
1300777

Jardinjär, mässing, 1800-tal.

Jardinjär, mässing, 1800-tal.
Jardinjär, mässing, 1800-tal.
Jardinjär, mässing, 1800-tal.
Jardinjär, mässing, 1800-tal.

Jardinjär med driven antikiserande reliefscen. Två ringhänklar med lejonmaskaroner. På fyra claw and ball fötter. Längd 44, höjd 22 cm.

Slitage. Buckor. Bristningar.

Utropspris
2 500 SEK