130085

FIGURIN, keramik, Tyskland.

Figurin, keramik, tyskland.
Figurin, keramik, tyskland.
Figurin, keramik, tyskland.
Figurin, keramik, tyskland.

Liggande tomte. Polykromt bemålad. L 33.

Slitage, smärre skador.

Utropspris
800 SEK