Klockor & Ur Armbandsur
1300975

Omega, De Ville, Hour Vision Co-Axial, armbandsur, 41 mm.

Omega, de ville, hour vision co-axial, armbandsur, 41 mm.

Stål, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, läderband, viklås, 2010-tal.

Caliber 8500, Serienr. 82010538, Referensnr 431.33.41.21.01.001.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
18 000 SEK