Design Konstglas
1300997

PO Ström, vaser 4 st, Alsterfors, 1960-70-tal, tre signerade

Po ström, vaser 4 st, alsterfors, 1960-70-tal, tre signerade.

Glas i olika färger. Höjd 16-18,5 cm. Signerade 67-69.

Smärre slitage. Ett smärre nagg.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK