Design Möbler
1301087

Soffbord, 1900-talets mitt.

Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.

Stomme av mahogny. Konturerad skiva i mässing och glas. Diameter 107, höjd 44 cm.

Slitage. Lagning. Maskstungen.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK