130109

IKON, Ryssland 1900-tal.

Ikon, ryssland 1900-tal.
Ikon, ryssland 1900-tal.
Ikon, ryssland 1900-tal.

Änglar och helgon. På träpannå, 40 x 34.

Slitage, färgbortfall, repor.

Utropspris
1 500 SEK