Grön, knapphäftad tygklädsel, resårsits. Ban av bok. Längd 65-145, sitthöjd 40, höjd 75 cm.
Slitage. Märken. Knappar saknas. Lagningar på ben.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10