Möbler Stolar
1301238

Stolar 4 st Thonet tidigt 1900-tal

Stolar 4 st thonet tidigt 1900-tal.

Betsat böjträ och rotting, sitthöjd ca 48 cm

Åldersrelaterat slitage. Något instabil. Märken. Fläckar. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
5 200
515
616
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
9
8 apr 18:40
5 200 SEK
8
8 apr 18:40
5 000 SEK
8 apr 15:26
4 800 SEK
8 apr 7:32
4 600 SEK
7 apr 23:21
4 400 SEK