Möbler Hyllor & Bokhyllor
1301298

Bokhylla, funkis, 1930-tal.

Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Bokhylla, funkis, 1930-tal.

Fanerad med alm. Tre lådor. Längd 120, djup 27, höjd 76 cm.

Slitage. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK