1301390

Tuschsten, Kina, 1900-tal.

Tuschsten, kina, 1900-tal.
Tuschsten, kina, 1900-tal.
Tuschsten, kina, 1900-tal.
Tuschsten, kina, 1900-tal.

Dekor i relief av kalligrafi samt oxe i trädgård. Mått 12x12x2 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
99
119
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
27 apr 13:20
1 000 SEK