Belysning Taklampor
1301439
Hans Bergström/Greta Digman Ateljè Lyktan, Modell nr 95, 1940-tal.
Hans bergström/greta digman ateljè lyktan, modell nr 95, 1940-tal.

Mässing, målad dekor blommor. Diameter ca 50 cm, Höjd 64 cm. Tre kupor i glas.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 8 timmar
300
30
36
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
24 feb 1:15
300 SEK