Lisa Johansson-Pape, Lisa Johansson-Pape, vägglampor, 2 st, modell 3053, Stockmann Orno 1900-talets mitt.
Höjd 44 cm. Skärmens diameter 18 cm. Bär tillverkarens stämpel.
Slitage. Repor. Anlupen. Ej funktionstestad. Senare skärmar.